Німеччина частіше стала відмовляти у в’їзді українським біженцям, що прибувають з Польщі 

Німеччина наразі посідає перше місце серед країн Європи за кількістю прийнятих українських біженців. Друге місце – за Польщею. Однак, оскільки виплати в Німеччині більші, чимало українських біженців вирішують туди переїжджати. 

Почастішали випадки відмови у в’їзді до Німеччини українським біженцям з Польщі, повідомляє inpoland.net.pl. 

Які можуть бути на це причини?

В повідомленні вказується, що з того часу, як Німеччина встановила контроль на кордоні з Польщею, було повернуто близько 11 тисяч іноземців. Як свідчать статистичні дані, більшість з них були біженцями з України. 

Попри те, що після початку повномасштабного вторгнення українці теоретично можуть вільно пересуватися в межах ЄС, прикордонники в Німеччині можуть відмовити їм у в’їзді. 

Зазначається, що для цього є декілька причин. Перша – якщо українці отримали тимчасовий захист в одній із країн Європейського Союзу і хочуть в’їхати в Німеччину без попередньої згоди. Друга причина полягає в тому, що в українців може не бути всіх необхідних документів для пересування в межах Шенгенської зони, третя – у разі відмови деяких земель в прийомі біженців. 

Як вказує інформація Головного управління федеральної поліції в Потсдамі, кількість відмов на в’їзд у 2024 році склала 9369 випадків. Найбільше відмов отримали українці – таких налічується 4704 осіб. Примітно, що Німеччина також відмовила у в’їзді 580 афганцям, 470 сирійцям, 377 грузинам і 234 індійцям. 

Нагадуємо, що в Європі б’є рекорди захворюваність на кір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *